Domů » Svatební šaty

Svatební šaty

Milé nevěsty,

náš Svatební salon ADAMA Vám nabízí svatební šaty světových značek, které z Vás zaručeně vykouzlí královnu svatebního dne!

Svatební šaty jsou skladem. V našem Svatebním salonu ADAMA je připraveno k vyzkoušení více jak 100 druhů šatů. Máme k dispozici nejen svatební šaty, které sledují módní trendy, ale také svatební šaty klasické.

Půjčovna šatů Svatebního salonu ADAMA v Praze dováží svatební šaty značek Kleemeier, Agnes, Herve, Maria Karin a především jedinečné šaty Marys Bridal. Svatební šaty tohoto výrobce (Marys Bridal) zaručují, že setkání stejných šatů na stejné společenské události je ojedinělé až vyloučené.

Svatební salon ADAMA zajišťuje svatební šaty také pro nadcházející maminky (skoromaminky).

Svatební salon ADAMA nabízí zakázkové šití svatebních šatů a dodání svatebních šatů na základě objednávky z katalogů. Dodací lhůty jsou v obou případech 3 týdny až 2 měsíce.

Půjčovna šatů Svatebního salonu ADAMA v Praze nabízí k prodeji, vyzkoušení a zapůjčení bižuterii, snubní prsteny, vlasové ozdoby, modelové květiny, podvazky pro štěstí  a hlavně závoje, které sami vyrábíme a můžeme je tak aranžovat dle Vašeho přání. Díky vlastní technologii zpracování a výrobě jsou všechny tyto doplňky pro svatební šaty za příznivé ceny.
                                             
Ochotný, vyškolený a v oboru léty osvědčený pracovní tým Svatebního salonu ADAMA Vám s výběrem svatebních šatů a doplňků k nim pomůže a poradí.

Půjčovna šatů Svatebního salonu ADAMA v Praze nabízí k zakoupení příjemné značkové spodní prádlo, které Vám pomůže se správným držením těla (nejen) do svatebních šatů.      
 
Na Vaši návštěvu se těší Svatební salon ADAMA, Vaše půjčovna svatebních šatů v Praze.Fotogalerie - Svatební šaty

Níže vystavené šaty a mnohé další jsou dostupné v naší prodejně.Nahoru


Kde nás najdete

ADAMA

Jablonecká 359, Praha 9

najít na mapě


Mobil: +420 605 285 598
Mobil: +420 605 288 824

Otevírací doba

Pondělí 13 - 18 hod.
Úterý 13 - 18 hod.
Středa 13 - 19 hod.
Čtvrtek 10 - 19 hod.
Pátek 10 - 12 hod. objednávky
13 - 17 hod.
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno
logo certifikace Podnikatel Prahy 9
Půjčovna a prodej svatebních šatů - Svatební salon ADAMA -
idatabaze.czPůjčovny oděvů, šatů - idatabaze.cz


ADAMA 2013 - 2024 © Martin Modl